Raw

Raw

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Seria: Raw Family
Liczba stron: 320
Rozmiar 3,3 MB
Data premiery: 2019-07-08
Tytuł: Raw
Seria: Raw Family
Autor: Aurora Belle
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 320
Data premiery: 2019-07-08
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 33207155

Teraz, w wieku dwudziestu sześciu lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę, którą kocha, jest wykształconą, młodą kobietą i może pomagać innym ludziom. ale jest też on. Jest wręcz zafascynowana nieznajomym mężczyzną. Raw Ebook. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Kiedy zostaje napadnięta, to właśnie on przychodzi jej na ratunek. Alexa nie wie, kim jest. Zwykle ma na głowie kaptur i obserwuje ją z daleka. Raw Pdf. Wkrótce dowie się również, że nie chodził za nią bez powodu i że wbrew pozorom nie jest ani bezdomny, ani szlachetny. będzie chciał, żeby alexa zapłaciła za coś, co zrobiła w przeszłości, i żeby zrobiła to na jego zasadach. . W ten sposób alexa w końcu dowiaduje się, kim jest nieznajomy. nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach. niektóre kryją się w świetle dnia. alexa ballentine uciekła z domu, gdy tylko skończyła szesnaście lat. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że powinna zgłosić tę sprawę policji, ale wbrew zdrowemu rozsądkowi czuje się bezpieczna, kiedy jej stalker znajduje się w pobliżu.

Komentarze

Ver.reads

Ver.reads

~ 𝑾𝒔𝒛𝒚𝒔𝒄𝒚 𝒋𝒆𝒔𝒕𝒆𝒔𝒎𝒚 𝒖𝒛𝒂𝒍𝒆𝒛𝒏𝒊𝒆𝒏𝒊 𝒐𝒅 𝒄𝒛𝒆𝒈𝒐𝒔, 𝒄𝒐 𝒑𝒐𝒛𝒘𝒂𝒍𝒂 𝒏𝒂𝒎 𝒛𝒂𝒑𝒐𝒎𝒏𝒊𝒆𝒄 𝒐 𝒃𝒐𝒍𝒖 ~ Czasami prawdziwe poczucie bezpieczeństwa otrzymujemy od osób, które najmniej byśmy o to podejrzewali. Pozory jednak potrafią mylić. I to w ten najokrutniejszy sposób. Lex wiodła spokojne, poukładane życie, na co dzień pomagając wykraczającym w dorosłość młodym ludziom. Pewnego wieczoru to właśnie ona staje się ofiarą brutalnej napaści, a kiedy stopniowo zaczyna tracić nadzieję i siłę walki, rozpoznaje dobrze znany jej kształt. Zakapturzona postać, która niczym cień pojawia się i znika z jej życia, niespodziewanie ratuje ją z opresji. Lex nie wie jeszcze jednak wówczas, że prawdziwe niebezpieczeństwo wciąż kryło się tuż obok niej... Nie miałam wcześniej styczności z twórczością Belle, ale słyszałam sporo dobrego o tworzonych przez nią romansach. Ta historia jednak jest kompletnym przeciwieństwem słodkich miłosnych relacji - albo ją pokochacie, albo znienawidzicie. Aurora wykreowała skrajnie różne postaci, tworząc tym symam mocno wybuchową mieszankę. Lex jest młodą, pełną optymizmu kobietą z sercem na dłoni, która byłaby w stanie wskoczyć w ogień za swoimi podopiecznymi. Twitch to z kolei bezlitosny, pozbawiony ludzkich odruchów realista, któremu na nikim nie zależy. I chociaż brzmi to tak bardzo znajomo, a oczami wyobraźni niemal widzimy jak kolejna szara myszka zmienia zimnego potwora w czułego mężczyznę... uwierzcie mi, "Raw" jest zaprzeczeniem wszelkich schematów. Zakończenie dwukrotnie wprawiło mnie w większe osłupienie niż niejeden thriller, a gdyby ktoś kiedykolwiek powiedziałby mi, że popłaczę się na książce z gatunku dark romance, nigdy bym nie uwierzyła - a tak się właśnie stało. "Raw" to mroczna, brutalna i niejednokrotnie szokująca historia, ukazująca ciemne strony ludzkiej duszy, o której istnieniu często nie mamy bladego pojęcia.

Dagmara Łagan

Dagmara Łagan

Czy książka może powodować rumieńce na twarzy czytelnika? Może. Tego przykładem jest Raw. Ta książka to rasowy erotyk, który mógłby osiągnąć popularność równą historii o pięćdziesięciu twarzach i odcieniach szarości. Dużo elementów z owej książki jest tutaj powielonych - doświadczony przez bolesną przeszłość mężczyzna, który jest niepoprawnie bogaty i lubiący dobrze się zabawić oraz kobieta, która coraz bardziej poddaje się jego gierkom o co sama zresztą wcześniej by się nie podejrzewała. Jest też jednak wiele wątków, które są charakterystyczne tylko dla tej książki jak chociażby stalking, handel narkotykami czy cała masa przemocy. Lexi niestety przedstawiona jest jako naiwna i zbyt ufna dziewczyna, która zamiast rozsądku posiada tylko ogromne pokłady pożądania i ja tak właśnie tą postać odbieram, ale na jej korzyść odrobinę przemawiają jej myśli, które zastosowała autorka. Bohaterka gani w nich samą siebie za swoje postępowanie, identycznie jak ja ją kiedy czytam na co się decyduje. Podoba mi się więc, że chociaż trochę rozsądku zostało ukazane. Co do Twitcha - wykreowano mrocznego typka znikąd mającego fobię na punkcie kontroli, co jest typowe dla erotycznych historii i nie świadczy o oryginalności. Sceny erotyczne są naprawdę pikantne, ostre, mocno brutalne i brak jest w nich czułości, bardziej opiera się to na układzie uległości i dominacji. Co najważniejsze, ten erotyk trzymał mnie w napięciu, że sięgałam po niego w każdej wolnej chwili. Co chciałam odłożyć książkę, zaczynało się dziać coś co zmuszało mnie do czytania kolejnego rozdziału. Chyba lubię skomplikowane i popaprane ludzkie charaktery książkowe. Zakończenie to totalna jazda bez trzymanki, niewiarygodna sytuacja za sytuacją! Ostatni podrozdział spowodował, że kamień spadł mi z serca, domyślam się zatem, że kolejna część będzie jeszcze ostrzejsza, a trup będzie ścielił się gęsto. Nie pogardziłabym większą ilością fabuły, która w mniejszej części będzie się opierała na łóżkowych ekscesach bohaterów.

Zostaw komentarz