Dzikie Dziecko Miłości

Dzikie Dziecko Miłości

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 364
Rozmiar 7,1 MB
Data premiery: 2019-05-15
Tytuł: Dzikie Dziecko Miłości
Autor: Jadowska Aneta
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 364
Data premiery: 2019-05-15
Rok wydania: 2019
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32839852

Lecz bez obaw. Szykujcie się na drżenie serca, zaparty dech i wielkie emocje. Wiedźma, wampir i szaman już złapali trop. Widzę w niej to, co pokochałam w świecie thornu, a także większą dojrzałość zarówno dory, jak i autorki. spokój? w słowniku namiestniczki thornu ten wyraz nie istnieje w mieście grasuje zabójca, a terytorium wilków skrywa masowe groby. Jedyny trop prowadzi do młodziutkiej wampirzycy. Polecam!" marta korkus, okiemmk.com "ta książka jest jak przyjęcie-niespodzianka. Pytanie tylko, czy odważycie się do nich dołączyć. czytajcie jak ja – aż do utraty tchu." marta kisiel, autorka bestsellerowej serii "dożywocie" "ta powieść to coś znajomego, ale i świeżego. Dzikie Dziecko Miłości Pdf. Kto wyskoczy z urodzinowego tortu? szykujcie się na wielki powrót dory wilk! obiecuję – będziecie zachwyceni!" izabela stawicka, pannapollyanna.com . Na przykład do świeżego grobu na ziemi wilkołaków, z którego ktoś postanowił wydostać się o własnych siłach – i szukać zemsty. Dzikie Dziecko Miłości Ebook. Koszmar, jakiego wolelibyście nawet nie śnić, właśnie zyskał oblicze i grasuje po obu stronach bramy, zapełniając grób za grobem. Kim właściwie jest daria? i jaką rolę odegrała w tej zbrodni? namiestniczka dora wilk i roman, książę wampirów, jednoczą siły i gromadzą sojuszników, by rozwiązać tajemnicę przerażających morderstw i wymierzyć sprawiedliwość. gęsta intryga, kryminalne śledztwo, skomplikowane relacje i niezmiennie spora dawka sarkazmu. w świecie thornu jeszcze nigdy nie czaiło się tak wielkie zło. "robota namiestniczki thornu polega głównie na chodzeniu, gadaniu i zaglądaniu w miejsca, w które dora wilk wcale nie ma ochoty zaglądać.

Komentarze

dorota

dorota

Uwielbiam pisarstwo P. Jadowskiej i kocham Dorę. Więcej takiej rozrywki proszę. DT

Cordero

Cordero

Jadowska w wersji premium 🙂 Magiczny kryminał

Sophie

Sophie

„Dzikie dziecko miłości” to niespodzianka. Nie spodziewałam się, że autorka powróci do przygód Dory Wilk. Cieszę się jednak, że tak się stało. DDM jest rewelacyjne. Aneta Jadowska ma niesamowity talent do opowiadania – mam wrażenie, że mogłaby relacjonować kiełkowanie fasoli i okazałoby się, że to fascynująca historia. „Dzikie dziecko miłości” od razu mnie wciągnęło. Na pewno wiele ma w tym wspólnego zastęp świetnych bohaterów. Moją ulubioną postacią jest Daria – dziewczyna silna, pyskata, nie za zbytnio przebojowa, z ciekawym spojrzeniem na świat. Pojawia się tu też masa znanych już bohaterów, z których każdy wnosi swoją cegiełkę do historii – Roman, Witkacy, Katia, Kurczaczek – fani serii z pewnością się z tego ucieszą. Sama fabuła jest interesująca – koncentruje się na rozwiązywaniu tajemnicy masowego grobu, w którym spoczywają zwłoki młodych kobiet. Śledztwo w tej sprawie przeplata się z wątkami, które już były zasygnalizowane w serii. Ogólnie jednak książkę mogą czytać również nowi czytelnicy, mam wrażenie, że i oni bez problemu się tu odnajdą. Generalnie polecam „Dzikie dziecko miłości”, kawał dobrej literatury. :)

Blair

Blair

Wraz z "Dzikim dzieckiem miłości" Aneta Jadowska znów zabiera nas za bramę Thornu, bo zło nigdy nie śpi, a nasi ulubieni bohaterowie mają w końcu nowe historie do opowiedzenia. W Heksalogii wielką fanką samej Dory Wilk nigdy nie byłam, co nie zmienia faktu, że trudno odmówić polskiej pisarce talentu do tworzenia ciekawych i żywych postaci. Roman, Witkac, Kurczaczek, Sęp, Borys z watahą czy Katia - każde z nich przewija się przez "Dzikie dziecko..." choć przez chwilę, co ogromnie mnie ucieszyło. Tym razem czytelnik podąża wraz z bohaterami za śledztwem w sprawie morderstw, poznaje nowe postaci (Daria! <3) oraz ponownie odkrywa prawa magii i alternatywnego Torunia. Nowa powieść Jadowskiej po raz kolejny gwarantuje wciągającą historię, magiczną przygodę oraz intrygujących, dających się lubić bohaterów. Trzymam kciuki, żeby na "Dzikim dziecku miłości" się nie skończyło, a czytelnikom jeszcze nie raz było dane wrócić na ulice Thornu.

Zostaw komentarz