Poziom śmierci 
(audiobook mp3)

Poziom śmierci (audiobook mp3)

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Czas trwania: 15 godz. 45 min.
Rozmiar 436 MB
Data premiery: 2019-04-24
Tytuł: Poziom śmierci
Autor: Child Lee
Tłumacz: Braiter-Ziemkiewicz Paulina
Lektor: Pruban Kamil
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Data premiery: 2019-04-24
Rok wydania: 2019
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 32649895

Właśnie popełniono morderstwo, a że reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym. kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Jack reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga waszyngtonu, a w margrave zrobi się naprawdę gorąco. . Poziom śmierci (audiobook mp3) Pdf. Tak idealnie, że aż budzi grozę. pierwsza powieść z jackiem reacherem! w margrave, sennym miasteczku w georgii, wszystko wygląda idealnie. Zero problemów, zero przemocy. Poziom śmierci (audiobook mp3) Ebook.

Komentarze

Linda Dębska

Linda Dębska

Solidna, ale przewidywalna pozycja.

Anonim

Anonim

Świetnie się słucha. Opowieść wciąga. Głos lektora przyjemny.

tomsto4077

tomsto4077

Super.

Iwona

Iwona

Wspaniala książka i równie świetny lektor...

Jakub

Jakub

Intryguje i nie nudzi opisami. Książka z dobrą ciekawą akcją.

Izabela

Izabela

Super

Mateusz Leśniak

Mateusz Leśniak

Fabuła bardzo intrygująca do czasu gdy wszystko jest zagadką, niektóre aspekty jej wyjaśnienia są tak żenująco absurdalne, że słuchając końcówki czułem irytację. Niestety to odczucie przyćmiło w mojej ocenie całkiem przyjemny czas, który spędziłem z książką w jej pierwszej części. Nie polecam, chyba że nie oczekuje się, że wyjaśnienie będzie miało jakikolwiek sens.

polyanna

polyanna

Super

Bookendorfina Izabela Pycio

Bookendorfina Izabela Pycio

"Wyjść z więzienia to cudowne uczucie, podobnie jak niepewność jutra oraz cicha jazda słoneczną drogą w towarzystwie pięknej kobiety..." Lubię ten typ sensacji, mocnej, dosadnej i twardej, prowadzonej w dynamicznym rytmie, wypełnionej mnóstwem incydentów i zwrotów akcji, świetnie się przy niej relaksuję. Od pierwszych stron wiemy, że dużo będzie się działo, trudno będzie złapać oddech w nadążaniu za scenariuszem zdarzeń, a kluczowa postać sprawi kilka niespodzianek. Pomysłowo skonstruowana powieść, atrakcyjne przedstawienie fabuły, choć przyznaję, że chwilę mi zajęło zanim oswoiłam się z wysokim stopniem szczegółowości narracji. Niektórzy mogą to wziąć za zbędne pompowanie objętości, ale mnie oddawanie każdego detalu z zachowania bohatera odpowiada, efekt przedłużania napięcia, a przy tym lepiej wczuwam się w dramaturgię, osobowość, system wartości i sposób na życie. Jack przyjmuje cechy najlepszych amerykańskich superbohaterów, komiksowych i filmowych wzorców, ludzi o niezwykłych umiejętnościach i zdeterminowanych do bezwzględnego usuwania wszelkiej niesprawiedliwości. Dobry bohater walczy ze złem, wychodzi, choć z uszczerbkiem, z różnych perypetii obronną ręką. Wyraziście, mało prawdopodobnie, nieco przewidywalnie, lecz z napięciem. Nie może zatem dziwić, że dwie intrygi z Jackiem doczekały się ekranizacji z udziałem Toma Cruise ("Jednym strzałem" 2012, "Nigdy nie wracaj" 2016). Jack Reacher ma za co mścić się i poszukiwać swoistej sprawiedliwości. Rzucony zostaje trochę przez los, trochę przez sentyment do legendarnego muzyka, do jednego z miasteczek w stanie Georgia. Margrave wydaje się idealnym miejscem do życia, perfekcyjnie utrzymanym, z intratnymi posadami, lecz już jego nazwa sugeruje zepsucie, mroczne cienie i szemraną przeszłość. Lokalna społeczność sprawia wrażenie zadowolonej z magazynowego biznesu, gospodarnych włodarzy i pracy policji, a jednak w spokojnym mini raju właśnie popełniono brutalne morderstwo. Reacher natychmiast staje się podejrzanym, bo czyż można ufać obcemu, zwłaszcza kiedy bez celu wędruje po kraju, a do tego jest byłym żandarmem wojskowym, którego stać na wszystko? Zaczyna się prawdziwa walka o prawdę, sporo sprzyjających zbiegów okoliczności, kłopotów, które Jack przyciąga niczym magnes, bezpośrednich walk i nocnych podróży. Klasyczna odsłona sensacji, czyta się z przyjemnością, obiecujący początek serii, chętnie sięgnę po kolejne tomy. bookendorfina.pl

Wojciech Szajnach

Wojciech Szajnach

Niesamowite przygody Richera. Jest sensacja, miłość, walka. Jak zwykle bohater daje sobie radę mimo przeciwieństwa losu.

Anonim

Anonim

Bardzo długa bardzo ciekawa fabuła bardzo wciągająca. Zajebista

Anonim

Anonim

ciekawy wątek fałszywych dolców

Blackriver

Blackriver

Świetna seria, kultowa, a początkowe tomy w mojej ocenie są najlepsze

Anonim

Anonim

Niepotrzebny nadmiar opisów .

Wioletta

Wioletta

Dobry lektor.

Anonim

Anonim

dobra

Anonim

Anonim

Przyjemnie się słucha. Bardzo czuć klimat filmów z lat 90.

Katarzyna

Katarzyna

Sam początek mnie nie zachwycił, ale po kilku pierwszych rozdziałach nie mogłam się oderwać. Polecam.

Anonim

Anonim

Ciekawy kryminał

kota7

kota7

Odrobinkę już przykurzona ale wciąż trzymająca w napięciu, pasjonująca powieść, pełna zaskakujących zwrotów akcji i bardzo nieoczywistycz sytuacji. Filmy z Tomem Cruise na podstawie książek Childa widziałam na szczęście bardzo dawno temu, bo choć są zgrabnie zrobione i świetnie się je ogląda, to nieco siłowe aktorstwo Cruosa ani jego osoba zupełnie nie pasują do głównego bohatera powieści. Z chęcią poznam kolejne przygody samotnego żandarma w wersji audio. Lektor też daje radę, choć wypowiedzi niektórych postaci są bardzo przerywane. Ale w sumie wychodzi fajnie

Zostaw komentarz