Kółko się pani urwało

Kółko się pani urwało

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 189
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2019-04-01
Tytuł: Kółko się pani urwało
Autor: Galiński Jacek
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 189
Data premiery: 2019-04-01
Rok wydania: 2019
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32377125

Postanawia policzyć się z nim sama. Nie pozostaje jej nic innego, jak chwycić rączkę wiernego wózka zakupowego i rozpocząć własne śledztwo. warszawskie bandziory, strzeżcie się! nadchodzi zofia wilkońska, postrach klubów seniora! . najpierw włamano się do jej mieszkania. Kółko się pani urwało Pdf. Kółko się pani urwało Ebook. Policja zabiera się do śledztwa jak pies do jeża, chociaż ślepy wpadłby na to, że wszystkie tropy prowadzą do sąsiada z góry, faceta bez nogi. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – galowy mundur. Nie ma mowy, tego munduru mu nie przepuści. Okazuje się jednak, że facet bez nogi został zamordowany, a ona sama jest pierwszą podejrzaną.

Komentarze

Paulina Sundmann

Paulina Sundmann

Bardzo polecam, książka wciąga od pierwszej strony, czyta się ją z zapartym tchem. Główna bohaterka jest niesamowita, silny charakter, przezabawna. Chciałabym mieć taka osobowość w rodzinie, byłoby wesoło :-)

Anonim

Anonim

Kapitalna Książka. Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam🙂📖

zielonooka

zielonooka

Dzięki uprzejmości wydawnictwa miałam okazję sięgnać wcześniej :) Jakie to jest fajnie napisane! Coś świeżego, naprawdę zabawnego i przede wszystkim literacko wypada bardzo dobrze. Śmiało mogę polecić.

Zostaw komentarz