Becoming. Moja historia

Becoming. Moja historia

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 447
Rozmiar 7,2 MB
Data premiery: 2019-02-13
Tytuł: Becoming. Moja historia
Autor: Obama Michelle
Tłumacz: Żukowski Dariusz
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 447
Data premiery: 2019-02-13
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31728607

Jej opowieść potrafi natchnąć do tego samego. . A przy tym pokazała nam, jak się poruszać na parkiecie, totalnie wymiatała w carpool karaoke i wychowała dwie trzeźwo myślące córki, chociaż media, które nie wybaczają, cały czas patrzyły jej na ręce.w tych wspomnieniach – historii głęboko przemyślanej i opowiedzianej z porywającą swadą – michelle obama zaprasza czytelników do swojego świata. Swoje zwycięstwa i porażki, zarówno te publiczne, jak i prywatne, opisuje z niezawodną szczerością i wielkim humorem, opowiadając historię swego życia w taki sam sposób, w jaki je przeżyła: we własnych słowach i na własnych warunkach.ciepła, mądra i odkrywcza – książka „becoming” to zaskakująco intymny rozrachunek w wykonaniu kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie przerastała cudze oczekiwania. Becoming. Moja historia Pdf. jako pierwsza dama stanów zjednoczonych – i pierwsza afroamerykanka na tym stanowisku – pomogła uczynić biały dom bardziej otwartym niż kiedykolwiek wcześniej. Towarzyszyła mężowi, gdy prowadził amerykę poprzez niektóre z najtrudniejszych chwil w historii kraju. Została wielką rzeczniczką kobiet, zarówno tych w usa, jak i na całym świecie, gruntownie zmieniając przyzwyczajenia rodzin w zakresie zdrowszego i bardziej aktywnego życia. Porządkuje doświadczenia, które ją ukształtowały – od dzieciństwa w południowym chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku, kiedy musiała pogodzić macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. Becoming. Moja historia Ebook.

Komentarze

anonymous

anonymous

Książka dobrze napisana. Trochę za dużo : jaka jestem ambitna , pracowita i inteligentna. Szkoda ze nie ma więcej ciekawostek z białego domu

Łukasz Bielejewski

Łukasz Bielejewski

Bardzo dobra książka. Ciekawa historia, którą łatwo się czyta.

Piotr Kontowicz

Piotr Kontowicz

Książka kupiona właściwie dla mamy, która twierdzi że dawno nie czytała książki napisanej bardzo fajnym językiem.

Anonim

Anonim

Nie jest to jakaś wybitna biografia aczkolwiek w sposób dosyć ciekawy pokazuje funkcjonowanie Białego Domu od środka, od sfery prywatnej poza politycznymi kwestiami. Otwiera też oczy na ciągle funkcjonujący problem rasizmu występujący w Stanach Zjednoczonych. Takie interesujące czytadło.

Malgorzata Godlewski

Malgorzata Godlewski

Polecam, jestem co prawda w trakcie czytania ale wciaga od pierwszej strony.

anonymous

anonymous

Dla mnie najlepsza motywująca i najlepsza książka jaką ostatnio czytałam.

Jolanta Majewska

Jolanta Majewska

Z wielkim zainteresowaniem czytałam bigrafię Michelle Obama. Czułam z nią wewnetrzną więź i wierzyłam w szczerość opowieści. Prezydentura jej męża trwająca dwie kadencje obfitowała w ciekawe wydarzenia polityczne. Biały Dom stał się bardziej otwarty i "ludzki", a ich rodzina była "normalna". Myślę, że dla społeczeństwa USA zaszło wiele korzystnych zmian. Jak zwykle w polityce, opozycja próbowała ich zdyskredytować. Dla mniej zorientowanych - ciekawa lekcja na temat różnic między Partią Demokratyczną a Partią Republikańską. Polecam!

Zostaw komentarz