Zanim zawisną psy. Oxen. Tom 1

Zanim zawisną psy. Oxen. Tom 1

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Editio
Seria: Oxen
Liczba stron: 448
Rozmiar 0,1 MB
Data premiery: 2018-07-04
Tytuł: Zanim zawisną psy. Oxen. Tom 1
Seria: Oxen
Autor: Jensen Jens Henrik
Tłumacz: Stępkowska Edyta
Wydawnictwo: Editio
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 448
Data premiery: 2018-07-04
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26521992

człowiek zagadka niels oxen, były żołnierz duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczany za odwagę, po powrocie z ostatniej misji w afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic kopenhagi. Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa. Czekaj na więcej. . Łączy je jeden element: morderca zapowiadał swoje przybycie w szczególny, niezwykle makabryczny sposób... czy nielsowi i margrethe uda się powstrzymać falę zbrodni i dotrzeć do sedna ich tajemnicy? czy oxen oczyści się z podejrzeń? kto tak naprawdę stoi za serią okrutnych morderstw? pierwsza część trylogii "oxen" to inteligentna, intrygująca, mroczna opowieść, która na długo zapadnie ci w pamięć. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies - tylko jemu ufa, tylko jego obecność toleruje. Niestety, szybko się okazuje, że wybrał najgorsze z możliwych miejsc. kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk, właściciel pobliskiego zamku, oxen staje się głównym podejrzanym. Okazuje się, że niewyjaśnionych zabójstw było znacznie więcej. Wspólnie z agentką margrethe franck odkrywa kolejne części przerażającej układanki. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego, utrzymując się ze zbierania butelek. Czytaj i... Pewnego dnia postanawia uwolnić się od wewnętrznych demonów i zaszyć się w głuszy, w lasach północnej jutlandii. Zaczyna się prawdziwy koszmar. Zanim zawisną psy. Oxen. Tom 1 Ebook. Zanim zawisną psy. Oxen. Tom 1 Pdf.

Komentarze

Inga Ochocka

Inga Ochocka

Książka była niezwykle wciągająca. Główni bohaterowie są bardzo charyzmatyczni a ich współpraca, choć nie bez problemów, układa się dobrze. Historia kryje za sobą skomplikowany polityczny spisek i ciekawi mnie jak w kolejnych częściach zostaną rozwiązane wątki rozpoczęte w tej powieści. Pozycja obowiązkowa dla fanów kryminałów.

Rafał

Rafał

Zaiste

Anonim

Anonim

Książki jeszcze nie czytałem. Ba! Nawet jej nie pobrałem. Jedyne co mogę napisać o tym ebooku: na pewno ma zerową wartość opałową :-)

ewa

ewa

Dobra książka nadająca się do spędzenia wieczoru , ale lepiej nie być samemu w domu . Wciąga bardzo .

Zostaw komentarz