Będzie bolało

Będzie bolało

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Liczba stron: 236
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2018-06-11
Tytuł: Będzie bolało
Autor: Kay Adam
Tłumacz: Dudzik Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 236
Data premiery: 2018-06-11
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26338941

W świecie decyzji, od których zależy życie. W świecie, w którym dziennie zarabiasz mniej niż szpitalny parkometr. Z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków kaya dowiecie się wszystkiego, co chcieliście wiedzieć (i czego wolelibyście nie wiedzieć) o życiu lekarzy na oddziale i poza nim. uwaga! lektura tej książki może pozostawić blizny! . witaj w świecie 97-godzinnych tygodni pracy. W świecie nieustannego tsunami płynów ustrojowych. Będzie bolało Pdf. Pożegnaj się więc z bliskimi i przyjaciółmi… …i witaj w świecie lekarza stażysty! spisywana potajemnie po niekończących się dyżurach, bezsennych nocach i przepracowanych weekendach książka komika i byłego lekarza adama kaya "będzie bolało" to szczery do bólu opis jego walki na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. Będzie bolało Ebook.

Komentarze

Adrianna Muszyńska

Adrianna Muszyńska

Dla mnie obowiązkowa lektura dla osób, które wybierają się na medycynę. Bardzo wciągająca książka.

Anonim

Anonim

Dobrnelam do polowy i nie mam ochoty na wiecej

Anonim

Anonim

Jak dla mnie dość nużąca i za banalna. Nie dotrwałam do końca. I co więcej jeśli tak wygląda służba zdrowia w Anglii to nasz jest 8 cudem świata

aga857

aga857

Lekturę tę na pewno inaczej odbiorą pracujący w opiece medycznej , a inaczej pacjenci. Napisana przez byłego lekarza, z dużym poczuciem humoru, ale też szczerością, że zawód lekarza to nie tylko picie kawy..... Dla mnie gorzko- smutna, że system jest tak brutalny, że po tylu latach studiów i pracy w szpitalu ktoś jednak ucieka z zawodu i znajduje ciekawsze/ spokojniejsze życie.

Kasia Lisowska

Kasia Lisowska

Świetny, angielski humor w najlepszym wydaniu. Wielokrotnie ubawiłam się do łez i nie mogłam uwierzyć, że koleś naprawdę to napisał ;)

Joanna Scislowska

Joanna Scislowska

Bardzo dobra pozycja. Przez długi czas lekka i przyjemna, niezwykle śmieszna (niestety śmiejemy się z głupoty pacjentów, nas samych), ale niejednokrotnie zmuszająca najpierw do refleksji, a potem wprowadzająca w stan zasmucenia nad realiami służby zdrowia.

Nina Pietrusiewicz

Nina Pietrusiewicz

Autor w dosc zabawny sposob opisuje ciezka rzeczywistosc sluzby zdrowia w Wielkiej Brytanii. Adam byl ginekologiem, dowiedzialam sie choc czesci brutalnej prawny o tym zawodzie... Polecam!

m.tomas

m.tomas

Doskonala pozycja na dobry nastrój. nadaje się na popołudnie / wieczór po ciężkim. Prosty język zrozumiały nawet dla laika. Polecam szczerze ...nie raz uśmiałam się w głos

Zostaw komentarz