Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Seria: Wiedźmin
Liczba stron: 246
Rozmiar 2 MB
Data premiery: 2016-11-21
Tytuł: Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1
Seria: Wiedźmin
Autor: Sapkowski Andrzej
Wydawnictwo: SUPERNOWA-Niezależna Oficyna Wydawnicza NOWA
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 246
Data premiery: 2016-11-21
Rok wydania: 2016
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20647025

A przybysz z dalekiej rivii takim profesjonalistą jest. Przewrotna literacka robota. od wydawcy: później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od bramy powroźniczej. Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1 Ebook. Dawniej po lasach jeno wilki wyły, teraz namnożyło się wszelakiego paskudztwa - gdzie spojrzysz, tam upiory, strzygi, bobołaki plugawe, bazyliszki, diaboły, żywiołaki, wiły i utopce. Białowłosego przywiodło do miasta królewskie orędzie: trzy tysiące orenów nagrody za odczarowanie nękającej mieszkańców wyzimy strzygi. świat na ostrzu miecza. Sapkowski nie umie nudzić! wiedźmin to mistrz miecza i fachowiec czarostwa strzegący moralnej i biologicznej równowagi w cudownym świecie fantasy. Nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Nie było w tym nic dziwnego, w wyzimie prawie wszyscy chodzili z bronią, ale nikt nie nosił miecza na plecach niby łuku czy kołczana. Takie czasy nastały. To wiedźmin geralt, mistrz miecza i magii, mutant zaprogramowany, by strzec na świecie moralnej i biologicznej równowagi. . Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1 Pdf. Z woli sapkowskiego w ów świat pełen potworów i bujnych charakterów, skomplikowanych intryg i eksplodujących namiętności wnosi geralt nasze problemy, mitologie i nowoczesny punkt widzenia. staje się więc widzem i bohaterem, oskarżonym i sędzią, kochankiem i błaznem, ofiarą i katem. Tu nie wystarczą zwykłe czary ani osinowe kołki. Oszałamiająca akcja, mistrzowskie dialogi, sytuacje nie do zapomnienia. Kiedy ściągnął płaszcz, okazało się, że na pasie za plecami ma miecz. Tu trzeba profesjonalisty.

Komentarze

Mirosław Mazur

Mirosław Mazur

Pięć gwiazdek za pomysł. Czarownik-wojownik walczący z potworami... a może z potwornościami. Niesamowity, wręcz popisowy, pierwszy rozdział. Poczucie grozy wypracowane literą i słowem do ostatniej kropki. Formuła narracji trochę nuży w połowie książki ale autor kończy we właściwym momencie. Tom cyklu zgoła rożny od następnych. Skupiony na innych aspektach i dlatego wyjątkowy. Polecam.

Anonim

Anonim

Klasyka literatury fantasy nie zawiedzie jej miłośników oraz tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym gatunkiem. Mroczny i tajemniczy Wiedźmin pogromca smoków, strzyg i innych zagrażających ludziom potworów nie jest zbyt lubiany, choć niezbędny w tym "średniowiecznym" świecie. Jego przygody wciągają i nie pozwalają się oderwać, aż do ostatniej strony... by niecierpliwością sięgać po kolejne tomy cyklu.

marta.piotrowska

marta.piotrowska

Sapkowski w jednym zbiorze to dłuższa przygoda dla czytelnika.

Anonim

Anonim

Super się czyta, bardzo wciąga

Anonim

Anonim

Świetnie się czyta. Lekkie i przyjemne pióro autora.

Anonim

Anonim

Świetny ebook. Warto kupić, warto czytać. Bardzo przyjazne w odbiorze

Wiesław Tański

Wiesław Tański

Tu chyba nie potrzeba recenzji. Po raz pierwszy z Wiedźminem zetknąłem się jeszcze w Fantastyce, ze 30 lat temu, mój apetyt został zaspokojony "nieco" później. Czytam kolejny raz, odkrywając to, co przeoczyłem za pierwszym razem. Nie wiele jest takich książek, które można czytać i czytać. To jedna z nich

Zbigniew Kowalski

Zbigniew Kowalski

Obowiązkowo dla fanów słynnych gier CD Projekt RED, żeby zapoznać ze żródłem Wiedźmina 1 i porównać fabuły. Czyta się przyjemnie, pomysły Sapkowskiego są naprawdę ciekawe, wykreowany świat spójny i wciągający, chociaż czasami pozostaje lekki przesyt powtarzającymi się "chwytami" literackimi.

Anonim

Anonim

Ciekawa fabuła. Interesujące postacie. Dla osób lubiące fantse lektóra idealna.

Anonim

Anonim

Ah... Wiedźmin... Po latach w końcu udało mi się przemóc i wziąć się za przygody Geralta. Żałuję ze

Anonim

Anonim

Moja ulubiona seria, uwielbiam Sapkowskiego. Niestety te okładki nie są najpiękniejsze - poprzednie wydania miały dużo lepsze...

Pawel

Pawel

Przeczytałem i jest Ok. Ale nie ma szału. Kolejnych części nie zamierzam czytać.

Anonim

Anonim

Nigdy więcej nic nie kupię u Was przez Internet żadnego ebooka koniec i innym też odradzam żeby przeczytać książkę za którą zapłaciłem muszę ściągać jeszcze jakieś programy. Nigdy więcej empik masz mnie za to minus jak z Władysławowa do Zakopanego, obsługa infolinii też pomóc nie potrafi odsyła na stronę. Nigdy więcej dno

SweetNightmare

SweetNightmare

Polecam wszystkim fanom wiedźmina i nie tylko. Ja swoją przygodę zaczęłam od gier, ale książka mnie nie zawiodła. Moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa na liście fanów fantasy oraz Geralta ;).

Zostaw komentarz