Demony czasu pokoju

Demony czasu pokoju

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Fabryka sensacji
Liczba stron: 420
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2015-03-19
Tytuł: Demony czasu pokoju
Seria: Fabryka sensacji
Autor: Przechrzta Adam
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 420
Data premiery: 2015-03-19
Rok wydania: 2015
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16918542

Do kraju powraca armia tych, których rozkaz stalina wyciągnął z więzień i łagrów, którzy mieli własną krwią odkupić swoje winy. Wojnę przeżyli tylko najlepsi, najtwardsi, najsprytniejsi. efektowne zakończenie trylogii adama przechrzty. Niemal codziennie prasa donosiła o zabójstwach milicjantów którzy weszli w drogę lepiej uzbrojonym, wyszkolonym i zorganizowanym bandytom. Najgorsi bandyci, którzy nie bali się niczego, ani nikogo, bo przeszli już piekło na ziemi, mają broń i wiedzą jak jej używać. I odkupili. Po kraju rozlała się niespotykana wcześniej fala zbrodni. Demony czasu pokoju Ebook. Trochę powieść wojenna, trochę sensacja w niezwykłych realiach powojennej moskwy.główny bohater aleksander razumowski jest prawdziwym twardzielem, który jamesa bonda zjadłby na drugie śniadanie.  upadek trzeciej rzeszy. Porucznik razumowski dostaje komisariat na arbacie. Demony czasu pokoju Pdf. Ktoś powinien zrobić porządek na dzielnicy. . A teraz chcą powetować sobie czas spędzony w okopach i za kratami. Milicja nie dawała sobie rady z doświadczonymi, kutymi na cztery nogi, zaprawionymi w walkach frontowcami. Mroczna i brutalna opowieść.

Komentarze

anonymous

anonymous

Po prostu świetna! Trudno się oderwać. Pochłaniałem kolejne części jedną po drugiej!

Paweł Szcześniak

Paweł Szcześniak

Ostatnia część cyklu dobrze się zaczyna; Razumowski jako porucznik Milicji rozpoczyna z przytupem swoją nową rolę. Potem jest trochę gorzej, jak dla mnie główny wątek jest trochę naciągany. No i wszystko zbyt łatwo się kończy. Ale generalnie klimat całego cyklu został utrzymany i to jest najważniejszy atut tej części.

pkow9

pkow9

Przechrzta udowodnił kolejny raz, że warto czekać na to co wychodzi spod Jego pióra. Czyta się jednym tchem. Super kontynuacja. Spójne z pozostałymi częściami. Od dawna nie czekałem tak na kolejne wydania. I aż szkoda, że to ostatnia z serii książek o pułkowniku Wojennoj Razwiedki..... A może Pan Adam jeszcze coś w tej sprawie nam powie? Gorąco polecam wszystkie części.

Zostaw komentarz