Jedyna. Rywalki. Tom 3

Jedyna. Rywalki. Tom 3

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Rywalki
Liczba stron: 254
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2014-09-10
Tytuł: Jedyna. Rywalki. Tom 3
Tytuł oryginalny: The One
Seria: Rywalki
Autor: Cass Kiera
Tłumacz: Kaczarowska Małgorzata
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 254
Data premiery: 2014-09-10
Rok wydania: 2014
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15664341

Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć. Jedyna. Rywalki. Tom 3 Pdf. A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los illei może spoczywać właśnie w rękach ami. czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców illei? . Jedyna. Rywalki. Tom 3 Ebook. ostatnia część bestsellerowej trylogii. america jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce eliminacji.

Komentarze

Janusz Łopatka

Janusz Łopatka

Cudowna seria ale trochę nie rozumiem postępowań Maxona i Aspena. CELESTE NIE POWINNA ZGINAĆ!!!!!!

Zuzik

Zuzik

Zakończenie książki było dość przewidywalne, jednak zdarzenia doprowadzające do happy endu niejednokrotnie mnie zaskakiwały. Lektura wciągnęła mnie do tego stopnia, że prawie do ostatniej strony nie mogłam się oderwać. Gorąco polecam wszystkie części tej serii.

Aneta Ochmańska

Aneta Ochmańska

Bardzo fajnie napisana książka. Od początku do końca jest nieprzewidywalna dlatego czytanie jej to prawdziwa przyjemność.

Nikjo

Nikjo

Jedyna najlepsza z wszystkich części dlaczego? przeczytajcie a przyznacie mi rację. Okładka zniewalająca oceniam 10/10 <3

Izabela Zawadzka

Izabela Zawadzka

To nawet nie jest fajna literatura. Sorry ale to jest gniot. Cała koncepcja jest mdła, przewidywalna i nie ma tam żadnego uroku kopciuszka czy innej księżniczki. # część to już w ogóle masakra. Nie polcema

KaMaJa

KaMaJa

Trzecia część przygód Amy na królewskim dworze, choć wydała mi się najsłabsza w całej serii, jednak w pełni zasługuje na to aby poświęcić jej parę chwil, serwując sobie odrobinę rozmarzenia i uniesień. Minusem tej opowieści są przewidywalne zachowania głównej bohaterki, na szczęście rekompensowane przez interesujące zwroty akcji i urok całej fabuły. Polecam na długi, jesienny wieczór.

Zostaw komentarz